Namíbie + Botswana 4x4 - pouště, divočina, hvězdy, dron a safari

David Varga

Poslední zákoutí divoké přírody se ze dne na den vytrácejí a nedotčená panenská příroda je nám tak stále vzácnější. V jihozápadní části horkého Afrického kontinentu leží dvě téměř zapomenuté země - Namibie a Botswana. Každá s odlišnou historií, ale podobně unikátní přírodou.

Přijďte se dozvědět, jak jsme tyto dvě země během 3 týdnů procestovali auty 4x4 (s pohonem na všechna 4 kola), co všechno jsme viděli, zažili a hlavně fotografovali. Jak jsme v buši dostali defekt jen chvíli poté, co nám přes cestu proběhly lvi nebo jak jsme stopovali pouštní slony.

V Namibii, která připomíná dlouhou cestu lidstva od úsvitu primitivních kultur až po současnost, a v níž najdeme starodávné africké kmeny i koloniální německou architekrúru a kde to navíc na mnoha místech vypadá jako na jiné planetě.

A rovněž v Botswaně, která vzkvétá životem a žije v ní mimo jiné i největší populace slonů afrických na světě (je jich zde 5x více než např. v Keni). Prý zde člověk může zažít nejlepší safari v Africe, je to ale opravdu tak?

Navíc přidáme i mnoho cestovatelských tipů a triků, pokud se do těchto končin sami chystáte, a promítneme si také jedno video a záběry z ptačí perspektivy zachyceny dronem.

 

     

   

 

FOTOEXPO 2019 - VIDEOREPORTÁŽ

 

 

 

 

   


Úvod / PROGRAM / PROGRAM FOTOEXPO 2019 / Namíbie + Botswana 4x4 - pouště, divočina, hvězdy, dron a safari


8. veletrh a festival současné fotografie

24. 10. 2020

Místo konání: Praha

( LETOŠNÍ ROČNÍK ZRUŠEN )


Hlavní navigace:

FOTOEXPO