O SOUTĚŽI


JSTE KREATIVNÍ? MÁTE TALENT? PŘEDVEĎTE SE!

Při FOTOEXPO 2019 se letos již po šesté uskuteční souboj kreativních nápadů stovek fotografů.

Umíte se na svět dívat očima fotografa a baví Vás výzvy? Zašlete nám své unikátní snímky a získejte hodnotné ceny a prezentaci v médiích. 

Soutěž FOTOTALENT je určena všem amatérským i profesionálním fotografům se zálibou ve fotografii! (Soutěžící si mohou vybrat jedno téma soutěže nebo zpracovat všechny):

1. Moderní architektura

Jsou dechberoucí, provokativní, odpuzující i nádherné. Možných úhlů pohledu na ně je nepřeberné množství. Cestuje se za nimi po celém světě nebo kolem nich denně procházíme. Zachyťte hledáčkem svého objektivu skvosty moderní architektury.

2. Pulsující příroda

Hýří všemi barvami a je oázou klidu a harmonie. Umí být ale i divoká a nebezpečná, plná nástrah a dobrodružství. Zvěčněte svůj pohled na ní, možností je mnoho.

3. Lidé v pohybu

Každý den se skládá z mnoha okamžiků, neustále se něco posouvá dopředu a věci se mění. I lidské tělo je neustále v pohybu. Sportovní zápolení nebo ladné či rozevláté křivky lidských siluet dávají nepřeberné množství možností pro kreativitu a fantazii.

4. Pestrý život domorodců

Rozmanitost kultur, zvyků a činností lidí různých kontinentů vybízí k zachycení okamžiků, které jsou pro každého z nás něčím zvláštním. Nahlédněte prostřednictvím svého objektivu pod pokličku zvyklostí lidí z exotických míst, jejich každodenních pracovních činností i zábavy.

Titulní fotografie dodal fotograf Jiří Šviga. 


VÍCE INFORMACÍ A PRAVIDLA 

FOTOGALERIE

 

   


Úvod / FOTOTALENT / O SOUTĚŽI


7. veletrh a festival současné fotografie

19. 10. 2019

Místo konání: Praha
Národní dům na Vinohradech
a ARCIBISKUPSKÉ GYMNÁZIUM


Hlavní navigace:

FOTOEXPO