Milan Zářecký

Milan Zářecký se věnuje svatební fotografii již více než 12let. Často se účastní fotografických soutěží a seminářů s nejlepšími světovými fotografy a neustále se snaží zlepšovat ve svém oboru jako umělec. Díky tomu je respektovaný mezi svými kolegy a milovaný jeho klienty. V lednu 2017 byl Milan poctěn pozváním na prestižní vyhlášení cen celosvětově známé organizace SWPP, které se konalo v hotelu Hilton v Londýně. Milan s nominovanou fotografií v kategorii "Nejlepší svatební momentka" získal 2.místo. Toto ocenění odráží Milanovu základní filozofii - dodat svým klientům vždy to nejlepší.

Jeho styl je popisován jako kreativní a velice výjimečný. Je schopný vytvářet neobyčejné z obyčejných míst. Každý svatební pár má svůj osobitý příběh a Milan je schopný a ochotný ho zachytit tak, aby vytvářel památku i pro jejich budoucí generace. Jeho umělecký styl a osobnost nevěsty i ženicha vytvoří unikátní příběh, který svatební páry zpětně provádí v Milanem vytvořených svatebních albech - na míru zhotovených luxusních knihách, které nazývá - Storybooks.

“Má hlavní osobní síla je schopnost vcítit se do druhých a díky tomu se také stanu jedním z hostů svatby na konci dne. Jsem osoba s pozitivním přístupem k životu. Nic pro mě není problém a vždy se snažím dělat jak nejlépe umím. Život je příliš krátký, abychom dělali věci průměrně.”

Web: www.zarecky.com

16:00 - 17:30 (SÁL č.2) - Milan Zářecký: Povolání: Svatební fotograf

               

 

 

 FOTOEXPO na Facebooku


FOTOEXPO na Instagramu


Úvod / Program / Osobnosti FOTOEXPO 2018 / Milan Zářecký


6. veletrh a festival současné fotografie

20. 10. 2018

Místo konání: Praha
Národní dům na Vinohradech
a ARCIBISKUPSKÉ GYMNÁZIUM

10.00 - 20.00 hod.


Hlavní navigace:

FOTOEXPO