Milan Zářecký

Milan Zářecký se věnuje svatební fotografii již více než 12let. Často se účastní fotografických soutěží a seminářů s nejlepšími světovými fotografy a neustále se snaží zlepšovat ve svém oboru jako umělec. Díky tomu je respektovaný mezi svými kolegy a milovaný jeho klienty. V lednu 2017 byl Milan poctěn pozváním na prestižní vyhlášení cen celosvětově známé organizace SWPP, které se konalo v hotelu Hilton v Londýně. Milan s nominovanou fotografií v kategorii „Nejlepší svatební momentka" získal 2. místo. Toto ocenění odráží Milanovu základní filozofii - dodat svým klientům vždy to nejlepší.

Jeho styl je popisován jako kreativní a velice výjimečný. Je schopný vytvářet neobyčejné z obyčejných míst. Každý svatební pár má svůj osobitý příběh a Milan je schopný a ochotný ho zachytit tak, aby vytvářel památku i pro jejich budoucí generace. Jeho umělecký styl a osobnost nevěsty i ženicha vytvoří unikátní příběh, který svatební páry zpětně provádí v Milanem vytvořených svatebních albech - na míru zhotovených luxusních knihách, které nazývá - Storybooks.

„Má hlavní osobní síla je schopnost vcítit se do druhých a díky tomu se také stanu jedním z hostů svatby na konci dne. Jsem osoba s pozitivním přístupem k životu. Nic pro mě není problém a vždy se snažím dělat jak nejlépe umím. Život je příliš krátký, abychom dělali věci průměrně.”

Web: www.zarecky.com

16:00 - 17:30 (SÁL č.2) - Milan Zářecký: Povolání: Svatební fotograf

               

 

FOTOEXPO 2019 - VIDEOREPORTÁŽ

 

 

 

 

   


Úvod / FOTOEXPO 2018 / Osobnosti FOTOEXPO 2018 / Milan Zářecký


8. veletrh a festival současné fotografie

24. 10. 2020

Místo konání: Praha

( LETOŠNÍ ROČNÍK ZRUŠEN )


Hlavní navigace:

FOTOEXPO