Uroš Podlogar

Uroš Podlogar je nezávislý fotograf a kameraman ze Slovinska, který působí nejen na Slovinsku, ale i mezinárodně. Jeho práce je úzce spjata s akčním životním stylem. Fotografie ve spojení s dobrodružstvím ho motivují překonávat své hranice a inspirují ho k větší kreativitě. Dostává se tak do míst a situací, kde příroda přináší dechberoucí překvapení jako stvořená pro fotografa. Klade důraz na kvalitu a technologickou vyspělost svého technického vybavení s cílem být připraven i do nejtěžších podmínek. Tak se stal evropským ambasadorem společnosti Sony, ale rovněž značky Toyota, Peli, Nauticam, Vanguard nebo DJI.

Uroš Podlogar se specializuje na komerční fotografování a video produkci. Nejvíc se zaměřuje na fotografii letectva, auto-moto a sportu. Nejraději si pro své zakázky vybírá přírodní lokace a hory. Ve svém portfoliu má klienty významných značek, jako jsou Bell Helicopters, Toyota, BMW, Porsche, Nokia, Microsoft, RedBull, Alpina, Under Armour, Sherco a další.

I když se sám ještě stále rád zdokonaluje ve své profesi, přijede Uroš Podlogar na FOTOEXPO do Prahy, aby  v rámci přednášky ukázal svou tvorbu, promluvil o stylu práce, zkušenostech v komerční sféře a zážitcích z jeho projektů. Přednáška bude přínosná pro začínající i pokročilé fotografy. Pro vybrané z vás bude možnost se zúčastnit i sportovního workshopu s Urošem Podlogarem.

Web: www.urospodlogar.com

12:10 - 12:50 (RAISŮV SÁL) - Uroš Podlogar: Photography Advantures (ENG) 

FOTOEXPO 2019 - VIDEOREPORTÁŽ

 

 

 

 

   


Úvod / FOTOEXPO 2018 / Osobnosti FOTOEXPO 2018 / Uroš Podlogar


8. veletrh a festival současné fotografie

24. 10. 2020

Místo konání: Praha

( LETOŠNÍ ROČNÍK ZRUŠEN )


Hlavní navigace:

FOTOEXPO